Ankarada kullanılmış ikinci el Play Satation 3-4 Alanlar

Elektronik eşyalarınızı satarken zarar etmemeniz için bu konuda uzman olan bir firmayı seçmeniz her kes için iyi olacaktır. Satacağınız konsolları piyasaya hakim olan ve sürekli olarak alım satım yapan firmamızı tercih ederseniz işleriniz daha rahat sonuçlanır. Tüm playstation ürünlerinde uzman ve bilgi sahibiyiz, satmak istediğiniz modeller için hemen aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz.

0 532 622 24 15

PlayStation 1 Alanlar (The Original PlayStation Console)

PlayStation 1 modeli yada diğer adı ile veya PS 1 olarak da bilinen oyun konsolu, serinin 1994 yılı içerisinde ilk çıkış yapan sürümüdür. Zamanında bir nesili eğlendirmiş ve halada bazılarımızın evinde iş yerinde kullanılmaktadır. Bu cihazlarınızında çalışır durumda olması yeterlidir. PlayStation 1 Satmak istediğiniz an bizi 0-532-622 2415 numaralı telefondan arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.
PlayStation 2 Alanlar

PlayStation 2 modeli yada diğer adı ile veya PS 2 olarak da bilinen oyun konsolu, 2000 yılında çıktıktan kısa bir süre sonra en çok satan ev tipi oyun konsolu unvanına sahip olmuştur. CD sürücüsü özelliğinin yanına DVD özelliği bulunan bu cihaz, hafıza kartı desteği arttırılmış ve daha iyi bir işlemciyle grafik işlemcisi kullanılmıştır. Serinin bir önceki cihazına oranla biraz daha fazla satılmış ve tercih edilmiştir. PlayStation 2 Satmak istediğiniz an bizi 0-532-622 2415 numaralı telefondan arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.
PlayStation 3 Alanlar

PlayStation 3 daha gelişmiş ve artık kullanıcılara beklentilerini sunan bir oyun konsolu olarak çıkış yapmıştır. 2006 yılı içerisinde satışa çıkarılan PlayStation 3 ürünü 80 milyondan fazla satış yapmıştır. PlayStation 3 hale bir çok kullanıcısının evinde kullanılmaktadır. PlayStation 3 Satmak istediğiniz an bizi 0-532-622 2415 numaralı telefondan arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.
PlayStation 4 Alanlar

Play Station Serisinin şimdilik son ürünü olan PS4 ise 2013 yılında piyasadaki meraklı takipçileri ile buluşmuş ve piyasaya girdiği gün gün içerisinde en çok ve en hızlı satılan oyun konsolu olma unvanına almıştır. PlayStation 4 satışa girdiği gün içerisinde milyonlarca insanın akın akın mağazalara gitmesine ve ellerinde bulunan stokların çok kısa bir zaman zarfı içerisinde tükenmesine neden olmuştur. Bulunduğumuz zaman dilimi içerisinde en fazla tercih edilen oyun konsoludur ve sizde play statin alanlar denince ankarada ikamet ediyorsanız PS3 ve PS4 oyun konsolunuzu satmak için bizim ile 0 532 622 24 15 mobil hattımızdan arayaarak cihazınız için fiyat teklifi alabilir ve hzlıca nakit olarak satabilirsiniz.

Ankarada ikinci el PS1 PS2 PS3 PS4 alanlar denince elektronik eşyadaki tecrübemiz ile elinizdeki tüm oyun konsollarını satın aldığımız bilmenizi ve hızlı şekilde yardımcı olacağımızı lütfen unutmayınız.

Play Station 1 Alanlar, Play Station 2 Alanlar, Play Station 3 Alanlar, Play Station 4 Alanlar