Hakkımızda

Ankara’nın bütün ilçelerinde ikinci el eşya alanlar dendiği zaman satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızı gezici ekiplerimiz tarafından alınmaktadır. Şirketimiz müşterilerine çok önem vermekte olup her zaman müşteri memnuniyetine ön planda tutmaktadır. Buna paralel olarak ise ikinci el eşyalarınıza en iyi ücretler vererek evlerinizden almaktadır. Ankara’nın neresinde olursanız olun sizlere bir telefon kadar yakın olmakta olup evinizden satmak istediğiniz eşyaları almaktayız. Artık bütün ürünlerin ikinci el eşyaları olmakta olup ikinci el eşya almak veya satmak gayet normal bir durum olmuştur. Evinize yeni bir eşya aldığınız zaman diğer eşyalarınızı atmak yerine satabilirsiniz. Bu durum hem size ekonomik açıdan katkı sağlayacak olup hem de ihtiyaç sahipleri tarafından yeniden kullanılabilecektir. Ayrıca buda ülke ekonomisi için önemli oranda katkı sağlayacaktır.

Televizyonlar teknolojinin gelişmesine paralel olarak her geçen gün bir yeni modeli çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı evinde daha kaliteli bir televizyon seyretmek isteyen kişiler en son model televizyonlar alarak eski modelleri bırakmaktadır. Biz şirketimiz ikinci el lcd led plazma tv alanlar olarak evinizde bulunan eski veya satmak istediğiniz LCD LED veya Plazma televizyonlarınızı değerinde alıyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından verdiğiniz adrese gelinmekte televizyonlarınız değerinde satın alınmaktadır. Değer konusunda bu konuda uzman olan arkadaşlarımız tarafından belirlenmekte olup sizlere en yüksek şekilde fiyat verme prensibini benimsiyoruz. Eskiyen veya bozuk olan televizyonlarınızı değerlendirirken bunları çöpe atmak yerine bizlere satarak nakit olarak ücretlerini alabilirsiniz.

NUMARAMIZ  0532 622 24 15

Klimalar sadece yazları soğutmak için kullanılmamakta olup artık yeni nesil klimalar hem yazın soğutma hem de kışın ısıtma yapmaktadır. Bu sebepten dolayı ise evinizde eski olan klimaları veya yeni eve taşındığınız zaman gerekli olmayan klimaları şirketimiz tarafından değerinden ekiplerimiz tarafından alınmaktadır. Klimayı nasıl sökeceğim veya nasıl taşıyacağım derdi olmadan hızlı bir şekilde ekiplerimiz tarafından verdiğiniz adrese gelip siz hiç elinizi sürmeden ikinci el klimalarınızı satabilirsiniz. Aklınızda bulunmasında fayda var evinize yeni klima taktırdığınız zaman eski klimalarınızı klima takan şirkete vermek yerine Ankara’da yıllardır faaliyet gösteren İkinci el klima alanlar Ankara şirketimize değerinde satıp ekonomik olarak cebinize katkı sağlayabilirsiniz.

Tabletler artık bir çoğumuzun evinde elinde olan teknoloji bir alettir. Bu sebepten dolayı ise artık tabletlerde aynı telefonlar gibi ikinci el olarak alınmakta ve satılmaktadır. Ancak bunu yapan ve gerçekten tabletten anlayan Ankara’da bizden başka firma bulunmamaktadır. Uzman ekibimiz tarafından kullanılmış olan tabletlerinize en iyi şekilde değer biçilmekte olup nakit olarak değerin satın alınmaktadır. Ayrıca sadece kullanılmış veya eski olan tabletleriniz değil aynı şekilde bozuk, ekranı kırılmış olanları da firmamız tarafından değerlendirmek üzere satın alınmaktadır. Şirketimiz olarak biz satın aldığımız her parçayı en iyi şekilde değerlendirerek kullanmakta ve bu sebepten dolayı ikinci el eşyalarınızı değerinde en iyi şekilde ücret vermekteyiz.

Şirketimiz Ankara’nın bütün ilçelerine hizmet vermekte olup satmak istediğiniz ev ve iş yeri ürünlerinizin neredeyse hepsinin alım ve satımını yapmaktadır. Şirketimiz artık her geçen gün daha kendini geliştirerek satmak istediğiniz bir eşyanızı 0532 622 24 15 telefonunuz üzerinden Whatsapp üzerinden fotoğraflarını gönderebilir ve uzman ekiplerimiz tarafından değer biçilmektedir. Ayrıca her yerde mobil ekiplerimiz olmakta olup satmak istediğiniz eşyaları bu ekipler tarafından kapıda alınmaktadır. Bizim öncelikli olarak prensibimiz her zaman için müşteri memnuniyeti sağlamak ve hiçbir zaman için kaliteden ödün vermemek olacaktır. Sattığımız bütün malların her zaman arkasında olup müşterilerimizin ilerde sorun yaşamaması için bütün malların arkasında durmaktayız. Öncelikli prensibimiz her zaman için en kaliteli şekilde müşteriye ulaştırmak olacaktır.