İkinci El Koşu Bandı ve Eliptik Bisiklet Alanlar

Genelde bir heves ile alınıyor koşu bantlar ve eliptik bisikletler. Aslında hep heves ile değil tabiki spor amaçlıda alınıyor ama alan kişiler amaçlarına ulaştığında ya da aldıktan belli bir süre sonra hevesleri kaçıyor ve bu aletleri  ya varsa evin bodrumuna yada kiler yüklük gibi bir yere kaldırıyorlar.

Aslında koşu bantlarınızı ve eliptik bisiklet gibi kondisyon aletlerinizi öyle sağa sola kaldırıp hiç bir işe yaramaz bir şekilde saklamak yerine çok daha iyi bir şey yapabilirsiniz. Bu ürünleri kullanılmış olsalar dahi satın aldığımızı söylemek istiyoruz. Sizi tüm zahmetlerden kurtarıyoruz ve hem evinizde daha fala yer açılıyor hemde bütçenize bir katkı sağlıyorsunuz. Sizlerde ikinci el koşu bandı alanlar ile ticaret yapmak ve ürünlerinizi piyasa fiyatından satmak istiyorsanız lütfen hemen bizi 0532 622 24 15 numaralı telefondan yada aşağıdaki iletişim bilgilerimizden arayabilirsiniz.

Firmamız Tarihi itfaiye meydanı olarak bilinen ve operada bulunan yerleşkede, kosova sokak üzerindeki Aydınlar İş Hanı içerisinde hemen girişten en alt kata yani eksi birinci kata inince koridorun sonunda sol tarafta bulunmaktadır. En doğru alışveriş için sizleri de iş yerimize bekliyoruz.