Mamak 2. El Laptop Alanlar

Merhabalar sevgili Ankaralılar ;

Acarsoy Ticaret olarak çok uzun yıllardır ikinci el elektronik eşya ve mobilyaların alımında en iyi hizmeti gurur ile sunmaktayız.

Gelişen web telnolojileri ve teknoloji çağına ayak uydurmak ve tüm halkımıza en iyi hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmak için web sitemizi yayına sokmuş bulunmaktayız. Amacımız tüm Türkiye den elinizde bulunan 2 el eşyaları ve elektronik eşyaları, 2 el antikalarınızı piyasa değerinden hemen nakit olarak satın almak ve müşterilerimizi memnun etmektir.

Sizinde amacınız internete girdiğinizde arama motorları üzerinden 2.el laptop alanları bulmak ise yolunuz mutlaka bizimle kesişecektir. Sitenin en üstünde bulunan logomuz üzerindeki telefon numaralarımızdan bizi arayarak istediğiniz konu hakkında bilgi alabilir yada elinizdeki 2 el eşyaları satmak için fikir edinmek fiyat almak isterseniz yine aynı numaralardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Sizin istediğiniz şekilde istediğinz adrese gelerek elinizdeki eşyaları hiç eliniz değmeden nakliye işlemlerini bizim tarafımızdan yapılarak alıyoruz. Sizi hiçbir zahmete sokmuyoruz. Dediğimiz gibi sizin için en iyi olan hizmeti sunmak için varız. Bizi arayın ve kalitenin farkını yaşayın. İkinci el kullanılmış ve eski eşya sektörünün dev firması olan Acarsoy Ticaret sizlerin hizmetine hazırdır.

Firma Sahibi : Sefa Acarsoy
Telefon: 0532 622 24 15 – 0 532 622 24 15
Adres : İtfaiye Meydanı
Kosova Sokak Aydınlar İş Hanı
No: 9/36 Ulus Ankara