Masaüstü Bilgisayar ve Laptop Alanlar

Elektronik ürünlerin elden çıkarılması konusunda silere yardımcı olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bazen hızlı bir şekilde beğenerek aldığınız bir diz üstü bilgisayar ya da masüstü bilgisayarın daha sonradan sizin isteğinizi karşılamadığını öğrenebiliyorsunuz. Ya da aldığınız modelin aslında daha iyi bir modeli olduğunu görünce içinizden keşke onu alsaydım dediğinizde oluyordur. Belkide bilgisayar kullanmamaya karar vermiş olabilirsiniz. Bu ya da bunun gibi bir birinden farklı sebepleriniz var ise ve amacınız da bilgisayarınızı satmak ise yapmanız gereken bizim ile iletişime geçmek olacaktır.

Firmamız ile iletişim kurduğunuz andan itibaren yapmanız gereken oldukça kolay, satmak istediğiniz bilgisayar ve elektronik eşyanın markasını, modelini eğer biliyorsanız özelliklerini bize anlatın, eğer mümkünse bize ürünün resimlerini yollayın ve uzman ekibimiz tüm kriterleri incelesin ve size bir fiyat teklifi sunsun. Sizde fiyat konusunda mutabık kalırsanız istediğiniz adrese biz gelebilir yada siz iş yerimize gelerek alış verişi gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız mobil telefon üzerinden de destek ve fiyat teklifi vermektedir. Bunun için yapmanız gereken ise oldukça basit bir iki adımdan geçiyor, ikinci el bilgisayar laptop notebook alanlar firmamıza herkesin kullandığı whatsapp uygulaması telefonunuzda varsa hemen onun aracılı ile 0532 622 24 15 numaralı whatsapp eşya alım hattımıza satacağınız  bilgisayar tablet netbook laptop notebook gibi cihazlarınızın resimlerini, arkada kısmında bulunan ürün seri model numarasnın olduğu kısmın resmini yollayarak bizden en net fiyat teklifini alabilirsiniz.