Ankarada Antika Halı Kilim Alanlar

Ankarada yaşıyor ve evinizde veya iş yerinizde bir büyüğünüz den kalan yadigar bir antika halı duruyorsa ya da işinize yaramayan ve nakit paraya çevirmek istediğiniz tarihi değeri olan halılar, kilimler, el dokuması halılar, iran, hereke, ladik, bünyan ve ipek halılardan bulunuyor ise bizi hemen 0532 622 2415 numaralı telefon ile arayın, istediğiniz adrese gelerek halınızı sizden peşin ödeme ile satın alalım. İsterseniz de whatsapp ile bize ürünlerinizin resimlerini ve bildiğiniz detaylarını ulaştırın ve böylece daha net bir şekilde size fiyat teklifi sunarım. Böylece hiç bir tereddüt oluşmadan adresinize geldiğimizde satın alma işlemini yapmış ve ödemenizi de yapmış oluruz.

Firmamız Acarsoy Ticaret müşteri memnuniyeti ilkesi ile daima güler yüzlü olarak sizlere tüm işlemlerinizde en doğru şekilde yardımcı olmak için hazırdır. Antika halı kilim yolluk mobilya alanlar denildiğinde Başkentimizde bu işi babadan oğula devam ettirerek en doğru şekilde yapmaktayız. Her türlü antika alım satım işlerinizde lütfen bizi 0532 622 24 15 numaralı mobil hattımız aracılığı ile arayınız.

İş yerimize gelmek isterseniz : Gençlik parkının hemen yanı başında bulunan opera meydanı olarak geçen kısımda eskiden hergelen meydanı denen ve şuandaki ismi ile itfaiye meydanı olan yerde, kosova sokak alt kat 36 numarada hizmet vermekteyiz. İkinci el ve spot ürünlerin alımında sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz.