ikinci el elektronik eşya alanlar

Ankaranın ikinci el eşya alım satım yeri

Acarsoy ticaret olarak Başkentin hemen hemen en eski ikinci el eşya alım ve satım yeriyiz. Amacınıza uygun olarak sizlerin satmak istedikleri tüm ikinci el eşyaları satın alıyor ve ödemenizi de nakit olarak yapıyoruz. Güler yüzlü hizmet ve müşteri memnuniyet politikamız ile uzun yıllardan beri Ankarada itfaiye meydanı olarak bilinen yerde ikinci el eşyaları, antika eşyaları, beyaz eşyaları, spot eşyaları, elektronik eşyaları, konsolları, krom eşyaları, koşu bantları, cep telefonlarını ve bilimum mobilyalarınızı , koltuk kanepe çekyat atak odası vs gibi eşyalarınızı satın alma işlemlerini yapıyoruz.

Ankara’da ikinci el elektronik eşya alanlar

Amacınız ikinci el elektronik eşya alanlara ürünlerinizi değerinden satmak ise bizi 0-532-622 2415 numaradan arayın. isterseniz sabit hattımız olan 0-312-310 3738 numaradan da arayabilir fiyat alabilirsiniz.

Evinizdeki eşyaları değiştirmenin vakti geldi mi ? Yada eskiken bu ikinci el koltukları bütçenize biraz katkısı olsun diye satmak mı istiyorsunuz ? Eğer amacınız ikinci el oturma gurubu satmak ,ikinci el beyaz eşya satmak, ikinci el klima satmak, ikinci el mobilya satmak , ikinci el kanepe koltuk satmak, ikinci el koşu bandı satmak ise Acasoy Ticaret tüm ikinci el eşyalarınızın alımında size yardımcı olacak yerdir.

ikinci el eşyaları satmak istediğiniz an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Size bir telefon mesafesindeyiz ve bu durumlarda hemen firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Personelimiz size en hızlı şekilde dönüş yapacaktır. Sizin verdiğiniz adrese iş yeri yada eviniz neresi olursa olsun fark etmeden gelip eşyalarınızı alıp nakit olarak da ödeme yapmak koşulu ile alım yapacağız.

Bizi aramadan eşyalarınızı satmayınız.